Dziś o godzinie 00:00 na stronie MTS została udostępniona opcja przygotowania harmonogramu na nadchodzącą konferencję. Dwa dni wcześniej została otworzona rejestracja na sesje dla osób, które jako pierwsze zarejestrowały się na konferencję (lub wygrały na nią wstęp) zgodnie z informacją o pierwszeństwie widniejącą na stronie. Co wybrałem?

Po sesji generalnej posłucham o “Tworzenie wydajnych usług w technologii WCF”, jako że pasjonuje mnie ta technologia. Po przerwie obiadowej przyjdzie czas na “VS 2010 IDE Tips and Tricks” – takich informacji nigdy za wiele :) , w następnej kolejności  “Wiele Ciekawych Funkcji 4.0, czyli leniwym żyje się łatwiej” – lenistwo to jedna z wymaganych cech programistów :). Na koniec dnia “Lap around new things in .NET Framework 4.0”.

Środę rozpocznę od “Wprowadzenie do F#” – jakoś nie mogę się zabrać do autowprowadzenia do F# :), dalej Bartek Pampuch opowie o “Visual Studio 2010 – Deep Dive” – na Bartka zawsze można liczyć!. Po obiedzie “Budowanie aplikacji biznesowych w Silverlight 4 i WCF RIA Services” – ku poszerzaniu horyzontów a na sam koniec “Asynchroniczny model programowania w .Net.”.