Helion zrobił mi dziś bardzo miłą niespodziankę, a mianowicie przysłał mi paczkę z książkami. Nie są to jednak byle jakie książki… Są to świeżutkie, pachnące i prosto z drukarni wydania książki, której jestem współautorem!
Jakiś czas temu Jacek Matulewski zaprosił mnie do projektu mającego na celu przygotowanie książki na temat Visual Studio 2010 oraz języka C#. Efektem naszej współpracy jest ukazanie się pozycji pod tytułem “Visual Studio 2010 dla programistów C#“. Niedawno książka znalazła się w przedsprzedaży, a tydzień później w regularnej dystrybucji.

W swojej części postanowiłem przedstawić Windows Communication Foundation. Z racji na dużą ilość tematów podejmowanych w książce nie było to proste zadanie, bo jak opisać tak potężne zagadnienie na kilkudziesięciu stronach… Udało się jednak zarysować najważniejsze pojęcia związane z tematem oraz przedstawić jego istotę.

Korzystając z okazji prywatna dedykacja i podziękowania dla mojej żony, która była bardzo wyrozumiała w trakcie prac nad książką i dodatkowo mnie motywowała :)

Visual Studio 2010 dla programistów C#

Zachęcam do lektury!