Już w najbliższą sobotę, to jest 26.11.2011, w ramach Trójmiejskiej Zawodowej Grupy .NET odędzie się CodeCamp poświęcony Windows Phone 7. Będzie to całodzienna impreza poświęcona wspomnianej technologii, którą będę miał przyjemność poprowadzić. Jednocześnie gdański CodeCamp jest jednym z serii tego typu szkoleń orgranizowanym w ramach grup zawodowych i studenckich w całej Polsce.

Z chęcią bym powiedział, że zapraszam do rejestracji, natomiast okazało się, że miejsca na to wydarzenie rozeszły się wręcz błyskawicznie. Być może jest to spowodowane konkursem na CodeGuru (więcej informacji również tutaj), który od jakiegoś czasu wzmaga intensywnie ruch na forum CG.

Parę zdań o konkursie – polega na przygotowaniu 5 aplikacji, w zamian za które można otrzymać TELEFON z WP7 na pokładzie. Oczywiście można publikować więcej aplikacji – wówczas zdobyte punkty można wymienić na inne rzeczy z Geek Club (dawne Club Online). Konkurencja wydaje się dość silna biorąc pod uwagę ilość postów. Nie ukrywam, że sam biorę udział w tym konkursie – kto wie, może uda mi się zgarnąć jeden z telefonów :)