Wczoraj otrzymałem przesyłkę od redakcji Codeguru.pl. Z racji na moją aktywność na portalu zostałem wyróżniony na podsumowaniu roku 2010, co jest o tyle istotne, że motywuje do dalszej pracy i aktywności na tym właśnie portalu. Główną zasługą w moim mniemaniu jest rozkręcenie działu z artykułami. Od pewnego czasu sekcja ta przeżywała stagnację. Po tym jak rozpocząłem cykl poświęcony Windows Communication Foundation dało się zaobserwować wzrost zainteresowania nie tylko czytanie artykułów, ale również ich pisaniem. Trend ten obserwujemy również i w tym roku – mam nadzieję, że się utrzyma i że będę mógł mieć w tym swój udział (pierwszą cegiełkę już dołożyłem w postaci artykułu o Windows Phone 7).

Niespodzianka 

Przesyłka zawierała dwie rzeczy. Pierwsza z nich to upominek widoczny na zdjęciu. Od razu przypadł mi do gustu – idealnie pasuje mi do wieży – mały, zgrabny i subtelny czytnik + karta  w firmowym opakowaniu portalu. Nie ukrywam, że jestem (jak pewnie większość z nas) ogromnym gadżeciarzem, a już szczególnie lubię te, które są praktyczne. Zawartość pudełka taka właśnie jest, co tym bardziej mnie cieszy :)

Drugim elementem był list z podziękowaniem. Oprócz standardowej treści zawierał on podpis Mariusza Kędziory, ale był to podpis własnoręczny (podziwiam wytrwałość!). Spodziewałem się standardowego nadruku zeskanowanego pierwowzoru, a tu widać solidną firmę :)

Plany na przyszłość

To co planuję na ten rok po części zawarłem w podsumowaniu roku 2010. Dodam jeszcze to, że oprócz pisania artykułów (w tym roku zapowiada się ich conajmniej kilka) planuję również zwiększyć aktywność na forum, czego efekty mam nadzieję już widać :) Jednocześnie chciałem podziękować wszystkim czytelnikom moich artykułów a także forumowiczom, którzy doceniają moją pomoc klikając “Pomógł mi” oraz oznaczając wątki jako rozwiązane.